ПРОЄКТ "СМІЛИВА"

Дата: 08.04.2024 10:29

У Чоповицькій громаді розпочато реалізацію проєкту "Смілива". Програма проєкту спрямована на розвиток у дівчат підліткового віку навичок самозахисту. Метою є попередження насильства, знущання та завдавання будь-якої моральної чи фізичної шкоди дівчатам.

Програма спрямована на те, щоб навчити дівчат навичкам, які нададуть дадуть можливість розпізнавати жорстоке поводження і вмінню протистояти цьому.

В Коростенському районі даний проєкт реалізується за сприяння голови Коростенської РДА Олега РЯБОГО разом з командою:тренеркою та психологинею Тетяною Кереселідзе, менеджеркою та тренеркою Марією Добровінською, тренером з самооборони Андрієм Кучером.