Пліч-о-пліч шкільні ліги Житомирщини

Дата: 27.03.2024 11:17

Пліч-о-пліч шкільні ліги Житомирщини

ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (ТЕРИТОРІАЛЬНОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» В ЧОПОВИЦЬКІЙ ТГ

26 березня  відбулися заключні змагання ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходили за ініціативи Президента України Володимир Зеленський під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" зі спортивного орієнтування.

Головною метою змагань було створити атмосферу спортивного свята серед учнів закладів загальної середньої освіти, збільшити кількість учнів, які займаються спортом та ведуть здоровий спосіб життя, а також відчути командний дух, атмосферу спілкування та дружби.

Всі заклади загальної середньої освіти Чоповицької ТГ виборювали можливість представляти свій заклад на ІІ  (територіальному) та ІІІ (районному) етапі змагань.

Команди закладів освіти змагалися у 5 видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, черліденг та спортивне орієнтування.

За підсумками напруженої та захоплюючої боротьби визначились команди-переможці, які були нагороджені кубками та дипломами  і будуть представляти Чоповицьку громаду на ІІІ (районному) етапі змагань.

Отже,  переможцями спортивних змагань серед закладів освіти громади стали:

• Команда КЗ «Чоповицький ліцей»  - 1 місце у змаганнях з баскетболу серед юнаків, 1 місце у змаганнях з волейболу серед юнаків та дівчат і 1 місце у змаганнях з черліденгу;
  • Команда КЗ «Головківська гімназія» - 1 місце у змаганнях з футзалу, 1 місце у змаганнях з баскетболу серед дівчат
  • Команда КЗ «Йосипівська гімназія» - 1 місце у змаганнях з  спортивного орієнтування.

Ще раз вітаємо учасників та їх наставників за участь у Всеукраїнському проекті та бажаємо у майбутньому не зупинятися на досягнутому, постійно прагнути до перемог і високих нагород.

Бажаємо переможцям ІІ (територіального) етапу  "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" успіхів та майбутніх перемог у наступних етапах змагань!

Але пам’ятайте, для нас ви уже найкращі!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

#плічопліч