Шукаємо патронатних вихователів!

Дата: 21.03.2024 15:22

Служба у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради шукає для роботи патронатними вихователями сім’ю, яка готова в своїй домівці доглядати за дітьми, що потребують захисту. Якщо Ви – родина з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в Чоповицькій громаді, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо роботу – сімейний патронат.

Що таке патронатна родина?

Патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в  сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Діти якого віку можуть бути влаштовані під патронат?

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років.

Хто може стати патронатним вихователем?

Громадяни України що:
- перебувають у зареєстрованому шлюбі та проживають на спільній житловій площі;
- мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;
- мають житло (власне, орендоване чи на правах користування);
- не мають судимості;
- стан здоров’я яких  дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;
- одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
- зібрали та надали відповідний пакет документів, необхідний для кандидатів у патронатні вихователі;
- пройшли навчання та отримали довідку та рекомендації за результатами навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.

Що гарантує держава:

- допомогу на утримання влаштованої під патронат дитини обсягом 2,5 прожиткові мінімуми для дитини відповідного віку на місяць (3,5 прожиткові мінімуми при влаштуванні дитини з інвалідністю);

грошове забезпечення за надану послугу в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб; при влаштуванні 2-х і більше дітей, дітей віком до 1 року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%;

плату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

- комплексну професійну підтримку.

Детальна інформація за телефоном: 0631132076.
Адреса: вул. Тараскіна, 4, с. Новобратське, Коростенський район, Житомирська область.