Шановні мешканці Чоповицької громади!

Дата: 18.03.2024 15:56

З 18 березня 2024 року проводиться місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території Чоповицької громади.
     Просимо всіх жителів громади долучитись до заходів та привести в належний стан свої прибудинкові території, зелені зони та тротуари прилеглі до території садиби. Також звертаємо особливу увагу власників, які постійно не проживають у своїх будинках (батьківські будинки, спадщина тощо) на необхідність приведення в належний санітарний стан прилеглі та прибудинкові території.
    Прохання до власників приватних підприємств, торгівельних закладів, кафе привести до належно естетичного та санітарного стану прилеглі території та території, які перебувають у власності або користуванні, а також паркани та фасади будівель; провести озеленення територій, встановити урни для сміття.
     При прибиранні кладовищ, просимо не створювати стихійні сміттєзвалища, а зносити сміття у спеціально відведені місця, де забезпечена можливість під’їзду для подальшого вивезення (дивитись вказівники).
       Дякуємо вам за розуміння та допомогу.
     Зустрінемо Великодні свята та проведемо поминальні дні в чистій та квітучій громаді.
        РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!