Шановні жителі та гості громади.

Дата: 06.03.2024 12:35

Запрошуємо вас 10 березня 2024 року о 16.00 на благодійний концерт "Птахи надії" від артистів Житомирщини.

Творче об'єднання"По цимбалам", тріо "Форте", поліський соловейко Олексій Буднік та інші солісти з нетерпінням чекають на вашу підтримку.

Артисти проводять благодійний тур громадами Житомирщини і вже 10 березня завітають у Чоповичі. На глядачів чекає неймовірний півторагодинний спів. Вони співатимуть для вас заради нашої спільної, єдиної мети — наближення Перемоги та підтримки наших захисників.

Даний творчий тур передбачає збір коштів на придбання дрону MAVIK для виконання бойових завдань 72-ої ОМБ.

Запрошуємо кожного долучитися до благодійного заходу вже цієї неділі, 10 березня о 16.00 у приміщенні Чоповицького будинку культури.

Вхід — за донат.