Пліч-о-пліч шкільні ліги Житомирщини

Дата: 06.03.2024 12:26

06 березня у Чоповицькій громаді відбулися фінальні змагання ІІ (територіального) етапу “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” з черліденгу на базі КЗ «Йосипівська гімназія», серед шкільних команд громади.

Черліденг - це один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Окрім змагань між групами підтримки, черліденг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу. Змагання з цього виду проходять дуже динамічно та яскраво. З нього проводяться чемпіонати та Кубки України, чемпіонати світу та Європи, етапи ліги Європи.

Урочисту частину змагань було розпочато виконанням  Гімну Держави та хвилиною мовчання  в пам’ять про захисників України, які віддали життя в боротьбі за її суверенність і незалежність.

Присутні гості - Чоповицький селищний голова Михайло ФІЛОНЕНКО, начальник відділу освіти та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету селищної ради Наталія ФІЛОНЕНКО  та директори закладів освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Михайло ФІЛОНЕНКО, який побажав учасникам спортивного азарту, енергії, наснаги, наполегливості і звичайно перемоги.

У підсумку команда КЗ «Чоповицький ліцей» виборола перемогу та представлятиме громаду на районному етапі змагань із черліденгу. Друге місце поділили між собою  команди КЗ «Владівська гімназія» та КЗ «Йосипівська гімназія».

Учасники показали високий рівень та гідно змагались за призові місця.

Вітаємо команди та їх наставників! Разом до Перемоги!

#плічопліч

#разомпереможемо