НЕЗЛАМНА ВЕСНА

Дата: 05.03.2024 10:27

02 березня, в Комунальному закладі "Центр культури і дозвілля" відбувся благодійний захід на підтримку наших мужніх земляків, Захисників і Захисниць!💙💛

До усіх присутніх з вітальним словом звернувся Чоповицький селищний голова Михайло ФІЛОНЕНКО. Він закликав, не забувати якою ціною виборюють наші воїни незалежність. Наголосив на тому, що ми як ніколи маємо бути єдиними, а також привітав усіх українських жінок, з першим весняним сонцем, адже саме весна найбільше асоціюється з жіноцтвом України!

В хвилині мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв🇺🇦

Зі сцени лунали патріотичні, романтичні музичні композиції від аматорів: Олі Іваненко, Марини Шоботенко, Олени Скуратівської, Наталії Яхнівської, маленької україночки - Дарини Яценко, В'ячеслава Титюка, Леоніда Номерчука, Сергія Іваненка та творчого колективу "БЕРЕГИНЯ".

Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 9700 грн, які в подальшому будуть спрямовані на підтримку Захисників нашої громади.

Щиро дякуємо кожному, хто був сьогодні з нами!

Разом ми сила!

Разом до ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦