Засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

Дата: 29.02.2024 16:24

29 лютого 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради з порядком денним:

1. Про Місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення  санітарного стану території Чоповицької громади.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури  виконавчого комітету селищної ради

2. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна.

3. Про надання статусу дитини-сироти  малолітній  ___.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради

4. Про схвалення проекту  Комплексної програми профілактики правопорушень та протидії злочинності у Чоповицькій  територіальній громаді на 2024-2025 роки.

Горуля Світлана – начальник фінансового відділу Чоповицької селищної ради

5. Про схвалення проекту Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення  за заслуги перед Чоповицькою територіальною громадою, здійснення представницьких  та інших заходів на 2024-2025 роки.

Горуля Світлана – начальник фінансового відділу Чоповицької селищної ради

6. Про схвалення проекту Програми підтримки Збройних Сил України та інших  воєнізованих підрозділів, що беруть  безпосередню участь у бойових  діях, пов’язаних  із захистом незалежності, суверенітету та територіальної  цілісності  України, на 2024 рік.

Горуля Світлана – начальник фінансового відділу Чоповицької селищної ради

7. Про надання дозволу на виїзд за кордон на відпочинок  дитині-сироті _____.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

У роботі виконавчого комітету взяли участь Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету  селищної ради.

За результатами розгляду питань прийняті рішення виконавчого комітету. Відповідно до частини одинадцятої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради у рубриці «Виконавчий комітет. Рішення виконавчого комітету».