Тренінг з психологічної стійкості " Провідники змін"

Дата: 29.02.2024 12:52

Висловлюємо щиру вдячність команді ГО "Фонд Маша" за круто та професійно організований базовий тренінг з психологічної стійкості " Провідники змін".

В умовах війни дуже важливо зберігати психічне здоров'я, відновлювати сили і свій внутрішній баланс у викликах повсякденного життя.

28 лютого 2024 року тренінг від "Фонду Маша" був проведений у селищі Чоповичі, в якому взяли участь працівники Чоповицької селищної ради, закладів освіти та культури.

Вплив стресу наразі дуже сильний, тому під час проведення тренінгу учасники вчилися розумінню впливу короткотривалого та довготривалого стресу на нашу роботу та спілкування, підбирати ключі до навички впливати на свій стан і жити повноцінним життям; як запобігати психологічній травмі та вміти допомогти собі і оточуючим.