ШАНУЮЧИ ПАМ'ЯТЬ ЗЕМЛЯКА

Дата: 21.02.2024 12:14

Вчора делегація з Чоповицької громади відвідала виставку скульптур талановитого земляка, народного художника України, уродженця селища Чоповичі Василя Івановича ФЕЩЕНКА, яка експонується у Житомирському краєзнавчому музеї.

Багато чого цікавого дізналися про життєвий і творчий шлях митця від працівниці музею Людмили Журавської, яка проводила екскурсію.

Кожна робота Василя Івановича унікальна і неповторна, наділена теплом і життєвою енергією, сповнена величезною любов'ю до життя та до людей.

Учасники делегації також мали можливість дізнатися цікаву інформацію про створення робіт Василя Фещенка:пам'ятників Олегу Ольжичу (2014 р.) та Івану Огієнку (2000 р.) у Житомирі.

Нехай же світла пам'ять про Василя Івановича завжди живе у серцях тих, хто його знав і пам'ятав. А його роботи, застиглі в камені, збережуться для нащадків, як пам'ять про цікавий і самобутній талант нашого земляка.

Чоповицька селищна рада висловлює щиру подяку КЗ "Житомирський краєзнавчий музей" ЖОР (директор Роман Насонов) та Житомирському фаховому коледжу культури та мистецтв імені Івана Огієнка ( директор Микола Покропивний) за підтримку і сприяння у відвіданні виставки скульптур.