НАША ЄДНІСТЬ — НАША ЗБРОЯ

Дата: 23.01.2024 10:43

Вже втретє у Чоповицькій громаді пройшов традиційний "Ланцюг єднання" між усіма старостинськими округами. І навіть повітряна тривога не завадила сьогодні розтягнути довжелезний прапор України, хоч і в укритті.

105 років тому 22 січня був проголошений Акт з'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей визначальний момент є символом національної єдності та боротьби за незалежність.

Сьогодні за єдність і незалежність віддають своє життя найкращі сини і доньки України, серед яких і наші земляки. Пам'ятаймо, якою ціною дарується нам наш спокій. Тримаймося разом та об'єднуймось у всьому: у толерантності один до одного, у повазі, у роботі, волонтерській чи благодійній діяльності. Ми повинні зараз, як ніколи, бути єдиними, бути разом,щоб мати можливість відстояти пожертву тих, хто віддав життя за Незалежну Соборну Україну.

Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. То ж недарма, цьогорічним гаслом до Дня Соборності є: "Наша єдність — наша зброя".