Сьогодні Україна це міцний щит між тоталітарним режимом та демократією

Дата: 15.12.2023 12:48

14 грудня лідери країн ЄС офіційно ухвалили рішення почати перемовини про вступ України до ЄС. Це рішення свідчить про визнання спільнотою країн ЄС європейського вектору розвитку нашої країни, нашого прогресу на цьому шляху, а також внеску Незалежної України у збереження європейських та демократичних цінностей.

Ми остаточно стали на цей шлях в 2014 році, коли мільйони людей по всій Україні вийшли на Майдани і гордо заявили, що ми – європейці.

У нас попереду ще багато роботи, важливих політичних рішень, реформ, кроків з розбудови правової держави та громадського суспільства.

Але рішення про початок перемовин є свідченням того, що українськими політиками під керівництвом Президента України Володимира Зеленського разом з усією командою та прогресивними громадянами проведена колосальна робота.

Ми зробили свій цивілізаційний вибір – тепер слово за лідерами Європейського Союзу.

Сьогодні Україна це міцний щит між тоталітарним режимом та демократією. І лише він зараз захищає демократичну Європу від тиранії, яка не визнає прав та свобод сучасного світу.