ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 30.11.2023 15:12

30 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради з порядком денним:

1. Про схвалення проекту рішення  селищної ради «Про селищний  бюджет Чоповицької селищної територіальної громади на 2024 рік (0652100000) код бюджету».

Горуля Світлана – начальник фінансового відділу Чоповицької селищної ради

2. Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Чоповицької територіальної громади на 2024 рік.

Горуля Світлана – начальник фінансового відділу Чоповицької селищної ради

3. Про створення умов для розвитку  культури  в Чоповицькій  територіальній громаді.

Чісліна Наталія – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

4. Про стан виконання рішень виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради від 25.05.2023 № 34 «Про роботу  Головківського та Скуратівського  сільських будинків культури»  та від 29.06.2023 № 44 «Про роботу Йосипівського сільського будинку культури».

Чісліна Наталія – начальник відділу культури,    туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Логвинюк Ольга– головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

6. Про надання дозволу на перепоховання.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури

виконавчого комітету селищної ради

7. Про  взяття на квартирний облік  дитини-сироти Дударя Олександра  Вікторовича.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету    селищної ради

У роботі виконавчого комітету взяли участь Філоненко Наталія – начальник відділу освіти та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету селищної ради,  Логвинюк Ольгаголовний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради, Чісліна Наталіяначальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради, Величанська Олена – директор КЗ «Центр культури і дозвілля» Чоповицької селищної ради, Воробей Віталій – поліцейський офіцер громади.

За результатами розгляду питань прийняті рішення виконавчого комітету. Відповідно до частини одинадцятої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  рішення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради у рубриці «Виконавчий комітет. Рішення виконавчого комітету».