ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 17.11.2023 14:46

ІНФОРМАЦІЯ

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації інформує, що Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організацій водокористувачів, який затверджений постановою Кабінетів Міністрів України від 11.10.2021 № 1070(далі – Порядок) (із внесеними змінами від 20.10.2023 №1110)- передбачено спрямування бюджетних коштів для надання державної підтримки у вигляді бюджетної дотації сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі та проводять сільськогосподарську діяльність із застосуванням гідротехнічної меліорації.

У цьому Порядку термін  «сільськогосподарський товаровиробник» вживається у значенні, наведеному в Законі України « Про державну підтримку сільського господарства України», інші терміни - у значенні, наведеному в Законі України «Про організації водокористувачів  та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку у вигляді бюджетної дотації:

1) товаровиробникам для реконструкції існуючих та/або будівництва нових меліоративних систем з використанням зрошення дощуванням або краплинного зрошування;

2)організація водокористувачів для відновлення насосних станцій.

Заявка на отримання бюджетних коштів та документи до неї подаються  через особистий електронний кабінети в Державному аграрному реєстрі (далі – Реєстр).

З 01 листопада 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної підтримки через Державний аграрний реєстр на виконання положення Порядку.