#Безбар’єрність: У Житомирі відбувся тренінг «Алгоритм проведення гендерних аудитів»

Дата: 13.11.2023 10:50

09 листопада відбувся черговий тренінг «Алгоритм проведення гендерних аудитів» (в тому числі аудитів безпеки та доступності), який провела Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» на чолі з представницею Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Нелею Ковалюк та Громадська організація «Паритет» за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду (УЖФ) та Уряду Канади.

На тренінгу з вітальним словом виступив заступник директора Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА Анатолій Дяченко.

Тренерки тренінгу Наталія Тарасенко та Світлана Євченко розповіли учасникам про гендерний аудит безпеки та доступності, говорили про алгоритм проведення активностей.

Також обговорили хто входить до маломобільної групи населення, методики проведення аудитів, основні етапи та критерії. Окрім цього відбулась робота в групах «Фіксація етапів проведення аудиту безпеки».