Віталій Бунечко: Продовжуємо посилювати контроль за належним використанням бюджетних коштів

Дата: 03.11.2023 14:53

30 жовтня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав меморандум про взаємодію та співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та ТзОВ «YouControl».

Метою Меморандуму є співпраця у сфері запобігання і виявлення корупції, що  допоможе у діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”.

«Наша співпраця дозволить виявляти потенційні та реальні загрози. Адже YouControl – аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України. Вона формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами», – зауважив начальник Житомирської ОВА.

Як повідомлялось раніше, члени робочої групи “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації пройдуть навчання з використання сучасних засобів перевірки контрагентів разом з експертами YouControl.