ПОДЯКА Чоповицькій громаді з Херсонщини

Дата: 03.11.2023 13:10

Дар’ївська  територіальна громада – одна із тих громад Херсонщини, що постраждали від  обстрілів, підтоплення та окупації військами рф. Після деокупації  розпочалася відбудова і поступове повернення до життя на прифронтовій території.

У вересні 2023 р. Дар’ївська сільська рада звернулася  до громад Житомирщини за допомогою у відбудові житла. Тоді  у Чоповицькій громаді був оголошений збір благодійних коштів, і  вже 25 вересня  перераховано  50 тис. грн на відновлення  житла та інфраструктури  Дар’ївської громади.

Сьогодні до Чоповицької територіальної громади  надійшла Подяка Дар’ївської  сільської військової адміністрації  Чоповицькій територіальній громаді  за підтримку, небайдужість та безкорисливість. Ці слова вдячності адресовані всім, у кого б’ється велике добре серце, всім, хто має щиру і щедру душу!

Підтримаємо один одного! Вистоїмо і ПЕРЕМОЖЕМО!