До уваги громадян!

Дата: 05.10.2023 12:27

До уваги громадян! Потурбуймося про своєчасність оформлення та належний стан Ваших документів!

Оформити ID-картку, закордонний паспорт або вклеїти фото за віком можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби – незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки: 450 грн. (нетерміновий), 820 грн. (терміновий).

Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга безоплатна.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон: 856 грн. (нетерміновий), 1496 грн. (терміновий).

У підрозділах Державної міграційної служби України можна отримати послугу з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

Громадяни мають змогу скористатися  записом до електронної черги на офіційному сайті ДМС України (https://dmsu.gov.ua/services/online.html) або подати необхідні документи безпосередньо в Малинському секторі УДМС у Житомирській області.

Отримати інформацію щодо стану оформлення біометричного документа можна на офіційному веб-сайті ДМС, скориставшись сервісом «Перевірка стану оформлення документів» (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html).

Малинський сектор УДМС у Житомирській області