БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 02.10.2023 10:14

До Дня захисників і захисниць України у Чоповицькій громаді відбувся благодійний концерт.

Відтепер, згідно з Указом Президента України, це свято відзначатиметься 01 жовтня.

Сьогодні українці вшановують захисників і захисниць, які вже десятий рік дають відсіч російському агресору.

В Україні триває повномасштабна війна і вшанувати подвиг військових,волонтерів та медиків дуже важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко у своєму виступі подякував захисникам, які виборюють свободу нашої неньки-України та вшанував пам'ять Героїв, які загинули за суверенітет і незалежність України, поклавши квіти до пам'ятної "Алеї Героїв".

Захід був наповнений щирими словами, патріотичними піснями та сльозами вдячності живим і сумом за полеглими.

Під час проведення благодійного заходу вдалося зібрати 11 тисяч 500 гривень, які будуть спрямовані на потреби захисників нашої громади.Разом — ми сила! Разом— до перемоги! Слава нашим захисникам! Україні Слава!