ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 28.09.2023 12:38

28 вересня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради з порядком денним:

1. Про  стан готовності бюджетних установ до опалювального сезону.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету селищної ради

2. Про заходи до Дня захисників і захисниць України.

Чісліна Наталія – начальник відділу  культури, туризму, молоді та спорту виконавчого          комітету селищної ради

3. Про забезпечення пільгового  проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників до місця  навчання і додому.

Філоненко Наталія – начальник  відділу освіти та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету селищної ради

4. Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на ІV квартал 2023 року.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

5. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого          комітету селищної ради

6. Про видалення зелених насаджень.

7. Про схвалення проекту  Програми підтримки розвитку Головного сервісного центру МВС, в особі регіонального сервісного центру  ГСЦ МВС в Житомирській області (філія ГСЦ МВС) його структурного підрозділу – територіального  сервісного центру № 1843 РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області (на правах відділу, м.Коростень) на 2023-2024 роки.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

8. Про надання  дозволу  на  укладення договору дарування.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

10. Про схвалення проекту Програми підтримки розвитку Малинської державної  податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області  щодо функціонування сервісного центру  обслуговування платників на 2023-2024 роки.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

У роботі виконавчого комітету селищної ради взяли участь Філоненко Наталія – начальник відділу освіти та національно-патріотичного виховання,  Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення, Чісліна Наталія – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради.

За результатами розгляду питань прийняті рішення виконавчого комітету. Відповідно до частини 11 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  рішення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради у рубриці «Виконавчий комітет. Рішення виконавчого комітету».