До уваги підприємців!

Дата: 05.09.2023 15:02

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 52, частини шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), розпорядження голови ради оборони Житомирської області від 11.08.2023 № 27 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області» та з метою створення сприятливих умов для координації роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, кафе, барів, розташованих на території Чоповицької територіальної громади, та дотримання режиму комендантської години, виконавчий комітет Чоповицької селищної ради прийняв рішення  від 31 серпня 2023 р. № 57. Згідно з цим рішенням  з 01 вересня 2023 року до завершення дії воєнного стану встановлено обмеження роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, кафе, барів, розташованих на території Чоповицької територіальної громади, з 0800 години до 2300 години.

Керівникам закладів торгівлі, ресторанного господарства, кафе, барів, розташованих на території Чоповицької територіальної громади, необхідно:

1) привести режим роботи підпорядкованих закладів у відповідність до цього рішення;

2) забезпечити неухильне виконання рішення ради оборони Житомирської області від 01.06.2022 щодо повної заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби, до завершення дії правового режиму воєнного стану;

3)  забезпечити дотримання вимог статті 15 Закону України «Про культуру» щодо заборони використання російськомовного культурного продукту держави – агресора у будь-яких формах.

Статтею 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено, що акти  виконавчого комітету селищної ради, прийняті в межах наданих повноважень, є обов’язковими для виконання всіма розташованими на території  підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території.