ТРИСТОРОННЯ ЗУСТРІЧ

Дата: 01.09.2023 15:36

31 серпня 2023 року Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко ініціював зустріч з представниками бізнесу, що проваджують свою діяльність на території Чоповицької громади.  У заході взяли участь  начальник Малинської ДПІ Сокол Ольга  Олександрівна та головний державний інспектор Малинської  ДПІ Воробей Наталія Георгіївна. До ФОПів доведено інформацію про набрання  чинності норм Закону України «Про внесення  змін до  Податкового  кодексу України та інших законів України щодо можливостей оподаткування у період дії воєнного стану». Обговорено питання застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, переваги задекларованої праці та наслідки нелегального працевлаштування. ФОПи мали змогу проконсультуватися у податківців по питаннях, що їх цікавлять. Також підприємці підняли тему нездорової конкуренції, роботи виїзної торгівлі у селах громади.

Чоповицький селищний голова, який виступав модератором тристоронньої зустрічі, наголосив на важливості діалогу «влада-бізнес» як рівних партнерів. У влади до підприємців єдина вимога – працювати у правовому полі, а завдання  влади – зберегти малий бізнес.

Працюємо разом на розвиток громади! Разом до Перемоги!