У Чоповицькій громаді пройшов благодійний захід з нагоди Дня Незалежності України.

Дата: 25.08.2023 12:28

Цьогоріч відзначення Дня Незалежності проходило під гаслом: " Незалежність доводимо щодня".

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, який закликав пам'ятати ціну нашої незалежності, яку виборюють наші Захисники, а ми маємо також не стоїмо осторонь: плетемо сітки,проводимо благодійні заходи, ярмарки — все можливе, щоб ще хоч на крок наблизити нашу Перемогу.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів на " Алеї Героїв" згадали всіх тих, хто ціною власного життя відстоював незалежність України.

З імпровізованої сцени лунали патріотичні пісні від вокальних колективів та солістів закладів культури. Також до виступу долучилися вихованці Чоповицького ліцею та Головківської гімназії.

Всі присутні мали можливість долучитися до плетіння сітки "Мереживо Перемоги".

Метою даного заходу було зібрання коштів на потреби Захисників-земляків. Спільними зусиллями вдалося зібрати 33 тис.400 гривень.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійного заходу і збору коштів, бо лише об'єднавши спільні зусилля ми вистоїмо і переможемо.

Дякуємо ЗСУ за можливіть без тривог зібратися і провести благодійний захід.

Слава нашій незалежній, вільній, незламній Україні!