СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ

Дата: 24.08.2023 15:12

В рамках підготовки до нового навчального року відбулась педагогічна колегія  начальника відділу освіти та національно-патріотичного виховання Наталії ФІЛОНЕНКО із заступниками та директорами закладів освіти громади.

Обговорювали питання організації освітнього процесу у закладах ЗЗСО у новому 2023/2024 навчальному році.

Основними пріоритетними завданнями у 2023/2024 навчальному році є:

• створення у закладах освіти максимально безпечних умов освітнього процесу;
  • забезпечення продовження здобуття освіти дітьми за місцем їх постійного чи тимчасового перебування;
  • надання якісних психолого-педагогічних послуг;
  • продовження реформи «Нова українська школа» на рівні базової середньої освіти;
  • упровадження нових освітніх технологій, компетентнісного, особистісно-орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти;
  • цифровізація освіти, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій;
  • посилення національно-патріотичного виховання;
  • продовження роботи щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами.

Олександр РОМАНЧУК, директор КЗ «Владівська гімназія» Чоповицької селищної ради, провів майстер-клас по впровадженню в освітній процес  електронних журналів.

Реформа освіти ставить перед нами дедалі складніші й масштабніші завдання щодо вдосконалення її змісту, підвищення якості, розвитку та оновлення, зокрема є актуальним питання цифровізації освіти.

«Ми з вами пройшли пліч-о-пліч попередній непростий навчальний та власне й життєвий рік, сповнений викликів, невизначеності,  болю, безсонних ночей, питань, які досі залишаються без відповіді… Але, попри все, нам вдалося згуртуватися і зберегти найважливіше - життєстійкість освітнього процесу» - зазначила Наталія Філоненко.

Тримаємо освітній стрій!

Дякуємо ЗСУ! Разом до Перемоги!