ОГЛЯД ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 18.08.2023 09:50

16-17 серпня комісія на чолі з селищним головою Михайлом ФІЛОНЕНКО, начальника відділу освіти та національно-патріотичного виховання, представники ДСНС, поліції, Держпродспоживслужби провели огляд готовності закладів освіти громади до нового 2023/2024 навчального року.

Цьогоріч для закладів освіти актуальними залишаються питання:

• створення безпечного освітнього середовища (укриття, запасні виходи);
  • забезпечення комфортних умов для учасників освітнього процесу;
  • поліпшення якості освітньої діяльності.

Проводився комплекс протипожежних заходів. Основними напрямками даних заходів є: заправка та технічне обслуговування вогнегасників, вимірювання опору ізоляції та заземлення електропроводки, встановлення системи охоронної сигналізації та тривожної кнопки в усіх закладах громади та ін.

Результати огляду засвідчили належний стан укриттів, територій закладів освіти, харчоблоків, їдалень, а також якісне проведення поточних ремонтів класних кімнат, створення нового освітнього простору.  Спільними зусиллями селищної ради, керівників закладів освіти, педагогічних працівників, технічного персоналу створено належні умови для навчання здобувачів освіти. Форма освітнього процесу впродовж навчального року буде залежати від безпекової ситуації в нашому регіоні.

Комісія побувала в усіх, без винятку, закладах освіти громади.

Михайло ФІЛОНЕНКО  відзначив роботу керівників закладів освіти, які докладають зусиль задля створення та облаштування безпечних, комфортних умов для навчання та виховання дітей. Попри відпустки, всі готували заклади, працювали. Освітяни пройшли важкий рік війни. Але ворог не спить,  ми продовжуємо готуватись до осінньо-зимового періоду.

Всі заклади освіти готові до зустрічі своїх учнів та вихованців.