Шановна Чоповицька громадо! Шановні українці!

Дата: 28.07.2023 12:36

На зображенні може бути: текст

Вітаю вас з Днем Української Державності! Це свято відзначається вдруге і нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У цей день ми вшановуємо всі етапи творення нашої державності – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава. Історія українського державотворення сягає своїми витоками Руської середньовічної держави, центром якої був Київ. Саме Русь заклала фундамент державницьких традицій українців. Звідси родом герб, грошова одиниця, а, головне, Київ як політичний і культурний центр України. Тризуб є нашим давнім символом. Сьогодні наше суспільство об’єднує той же знак, що об’єднував і Русь. Ми є спадкоємцями Русі, Тризуба Володимира Великого.

З початком російської агресії проти України усвідомили якою цінною для нас є наша держава, тому й День Української Державності нероздільно пов'язаний з нашими Захисниками, Захисницями і всіма людьми, які працюють на перемогу. Перемогу добра над злом, правди над неправдою, законністю над беззаконням, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов’язкова умова збереження нашої державності.

День Української Державності – це можливість для кожного з нас заглибитись в історію своєї країни. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у бою, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Кожного українця – з його святом, з Днем Української Державності!

Чоповицький

селищний голова                                                                                   Михайло ФІЛОНЕНКО