Дата: 26.07.2023 12:48

Чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради восьмого скликання відбулося 26 липня 2023 року. Питання порядку денного:

1. Про виконання плану роботи  виконавчого комітету селищної ради за І півріччя 2023 року.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

2. Про заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Чісліна Наталія – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради

3. Про зміну адреси  об’єкта нерухомого майна.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету селищної ради

4. Про схвалення проєкту Програми «Поліцейський офіцер  Чоповицької територіальної громади» на 2023-2025 роки.

Мошківська Олена – начальник відділу кадрового і правового забезпечення виконавчого  комітету селищної ради

5. Про надання одноразової  матеріальної допомоги.

Логвинюк Ольга – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

Фактично за І півріччя 2023 року відбулося 6 засідань виконавчого комітету селищної ради, на яких розглянуто 46 питань, з них 14 – з питань делегованих повноважень. Найбільше питань стосувалося повноважень у сфері соціального захисту населення.

За результатами розгляду питань прийняті рішення виконавчого комітету. Відповідно до частини 11 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  рішення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради у рубриці «Виконавчий комітет. Рішення виконавчого комітету».