Друге дихання

Дата: 07.06.2023 16:33

ТОВ «ЧОПОВИЦЬКИЙ ДОК» розпочинало свою діяльність як невелике  деревообробне підприємство. Але  робота над розвитком бізнесу та прагнення вийти зі своєю продукцією на міжнародні ринки дали свої результати.

На сьогодні Чоповицький ДОК – це сучасне виробництво європіддонів, які поставляють в багато країн Європи. За останній час відбулися вражаючі зміни і на території  ДОКу, і у виробництві. Збудовано  сушильний цех та новий виробничий цех, де встановлено сучасну лінію – напівавтомат по виготовленню європіддонів. За 8-годинну робочу зміну з лінії сходить  більше 1000  одиниць продукції. Крім того, на підприємстві сушать тирсу  і роблять «шашки» для піддонів. Використовується вітчизняна сировина.

На виробництві побував Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко.  Керівництво  Чоповицького ДОКу показало селищному голові виробництво та поділилося  своїми амбітними планами та перспективами розвитку.

Тримаймо трудовий фронт! Разом до Перемоги!