Важливо, цікаво, корисно

Дата: 07.06.2023 16:10

06 червня 2023 року Малинське управління Коростенської  філії Житомирського обласного центру зайнятості  провело профконсультаційний груповий захід для різних категорій громадян, що проживають на території Чоповицької громади.

У ході заходу надано інформаційно-консультаційні  послуги щодо змін у законах України «Про зайнятість населення» і «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування  на випадок безробіття». Спеціалісти Малинського управління поінформували  про активні програми зайнятості населення:

- Мікрогранти на створення та розвиток власного бізнесу;

- «Рука допомоги» - державна програма для малозабезпечених сімей;

- Ваучер на навчання – нові можливості для людей старшого віку.

Для  присутніх роботодавців корисною стала інформація щодо умов отримання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, соціально вразливих та інших категорій громадян із числа безробітних. Зацікавило суб’єктів господарювання повідомлення про порядок надання мікрогрантів  на розвиток власного бізнесу.

У роботі заходу взяли участь  Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко та директор Коростенської філії Житомирського ОЦЗ Михайло Противень.

Програма   була насиченою, інформативно цікавою і корисною як для безробітних, так і для роботодавців.

Дуже важливо, що держава навіть в умовах війни продовжує реалізовувати політику зайнятості населення, сприяти зайнятості  шляхом створення нових робочих місць, підтримки самозайнятості та розвитку підприємництва. За програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант  у сумі від 50 до 250 тис.грн за умови  створення 1-2 робочих місць. У 2023 році у державному бюджеті на реалізацію цієї програми передбачено 1,8 млрд.грн.