Дата: 30.05.2023 13:45

Фото без опису25 травня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради з порядком денним:

1. Про роботу  Головківського та Скуратівського сільських будинків культури.

Нагорна Людмила – завідуюча Головківським  сільським будинком культури,

Скуратовська Раїса - завідуюча Скуратівським сільським будинком культури

2. Про роботу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Чоповицької селищної ради.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету селищної ради

3. Про взяття на квартирний облік особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Про календарний план заходів з благоустрою території Чоповицької  територіальної громади на  2023 рік.

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

6. Про Координаційний центр підтримки  цивільного населення при Чоповицькій селищній раді.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

7. Про видалення  зелених насаджень.

8. Про внесення  змін до Програми соціального захисту  окремих категорій  населення  Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету  селищної ради

9. Про затвердження інформаційної і технологічної  картки адміністративних послуг.

Шпакович Валентина – провідний спеціаліст відділу кадрового і правового забезпечення виконавчого комітету селищної ради

У роботі виконавчого комітету взяли участь Логвинюк Ольга – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради, Філоненко Наталія – начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету селищної ради,  Шпакович Валентина – провідний спеціаліст  відділу кадрового і правового забезпечення виконавчого комітету селищної ради, Титюк Вячеслав – звукорежисер КЗ «ЦКіД», Величанська Олена – методист КЗ «ЦКіД» Чоповицької селищної ради, Нагорна Людмила – завідуюча Головківським сільським БК, Скуратовська Раїса – завідуюча Скуратівським сільським БК.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення.