Засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

Дата: 27.04.2023 19:39

Чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради відбулося 27 квітня 2023 р. приміщенні офісу  старости Барвінківського старостинського округу.

На порядку денному були наступні питання:

1. Про стан утримання  кладовищ,  стан  пам’ятників та пам’ятних знаків на території Чоповицької громади.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету селищної ради

2. Про роботу Новобратської, Скуратівської  та Головківської  сільських бібліотек.

Романюк Валентина – бібліотекар Новобратської сільської бібліотеки,

Яхнівська Катерина – бібліотекар Скуратівської сільської бібліотеки,

Мелещенко Надія – бібліотекар Головківської сільської бібліотеки

3. Про схвалення проєкту Програми управління  майном комунальної власності Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

4. Про Чоповицьку селищну субланку Коростенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної  системи цивільного захисту Житомирської області.

Горуля Вадим – головний спеціаліст Чоповицької селищної  ради

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

6. Про затвердження  висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Кучинської  Євгенії Валентинівни, 09.04.1987 р.н.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради

7. Про здійснення повноважень у сфері державної  реєстрації  актів  цивільного стану.

Крестельська Оксана – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради

У засіданні взяли участь: Косинський Володимир, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради, Філоненко Наталія, начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету селищної ради, Крестельська Оксана, начальник відділу з питань  організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради, бібліотекарі  структурних підрозділів КЗ «Чоповицька публічна бібліотека» селищної ради – сільських бібліотек.

За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення виконавчого комітету. Всі рішення  згідно з нормами законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про доступ до публічної інформації»  оприлюднюються  на офіційному веб сайті  Чоповицької селищної ради.