Допомога в рамках проекту «Важливий кожен»

Дата: 18.04.2023 20:43

Саме у Святий Великдень, коли всі люди повинні підтримувати один одного, допомагати один одному, вже вдруге до Чоповицької громади завітали шановні гості: народний депутат, член фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Арсеній Пушкаренко, голова Благодійної організації «Благодійний фонд Геннадія Буткевича BGV Charity Fund, депутатка Житомирської обласної ради Поліна Алдошина, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та партнер проекту «Важливий кожен» Микола ІСКРА.

В рамках Благодійного проекту «Важливий кожен» представники благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» передали Чоповицькій громаді продуктові набори, які будуть розподілені між літніми людьми, що проживають на території громади.

«В нелегкий для країни час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важко знайти тих, хто здатен сприймати чужі проблеми як свої, і, як чудово, що такі люди все-таки є, і вони сьогодні з нами» - зазначив Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, він подякував гостям за постійну підтримку та допомогу.