Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив

Дата: 17.04.2023 14:48

Ці люди, ризикуючи життям, стають до ворога обличчям та вимагають звільнити їхню землю. Це ті, хто таємно саботує діяльність росіян та не дозволяє розгорнути роботу окупаційних адміністрацій.

Уяви, як це — кожного дня бачити солдатів-загарбників під вікнами свого рідного дому.

Навряд чи хтось зможе підібрати слова, які описали б, наскільки зараз важко українцям в окупації. Навряд чи. Але кожен, абсолютно кожен, може показувати їм свою підтримку. А вона, повірте, їм зараз потрібна. Дуже. Давайте підтримаємо наші міста Героїв!

ХЕРCОН, МАРІУПОЛЬ, МЕЛІТОПОЛЬ, ЕНЕРГОДАР, ГЕНІЧЕСЬК, СВАТОВЕ, СТАРОБІЛЬСЬК, ІЗЮМ, СКАДОВСЬК, КИРИЛІВКА ТА ДЕСЯТКИ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ ТА СЕЛИЩ ПРОДОВЖУЮТЬ ЧИНИТИ СПРОТИВ.