Сьогодні Чоповицька громада з почестями провела в останню путь свого загиблого сина, Героя, Захисника України, Юрія Яковенка.

Дата: 06.04.2023 15:45

Неможливо словами передати весь біль втрати, бо кожна така втрата – це біль, горе, трагедія… Навіть природа плаче за нашими захисниками, лелеки прилетіли попрощитися з Героєм. Віднині Юрій буде воїном небесного війська, а ми завжди пам’ятатимемо про його подвиг.

Зі словами скорботи звернувся до рідних та близьких Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, останню шану Захиснику віддали також перший заступник голови Коростенської районної військової адміністрації Сергій Кириченко та військовий комісар Олександр Сердюк.

Прощальна панахида відбулася на рідному обійсті бійця у селі Йосипівка. Чин похорону провів отець ПЦУ Степан Фатич. Поховали Юрія Яковенка на місцевому кладовищі.

Вічна та світла пам’ять Герою!

Щирі співчуття рідним та близьким