Дата: 31.03.2023 12:15

30 березня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради. Членів виконавчого комітету та запрошених гостинно приймала Чоповицька публічна бібліотека. У роботі виконавчого комітету взяли участь бібліотекарі сільських бібліотек - структурних підрозділів КЗ «Чоповицька  публічна бібліотека».

На порядку денному були питання:

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на ІІ квартал 2023 року.

Шевченко Валентина – керуючий справами

виконавчого комітету селищної ради

2. Про роботу Йосипівської, Липлянської та Шевченківської сільських бібліотек.

Рафальська Алла Іванівна – бібліотекар Йосипівської сільської бібліотеки,

Шоботенко Наталія Володимирівна – бібліотекар Липлянської сільської бібліотеки,

Сушицька Людмила Карлівна – бібліотекар Шевченківської сільської бібліотеки

3. Про надання одноразової  матеріальної допомоги.

Логвинюк Ольга – головний спеціаліст відділу    соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

4. Про схвалення проєкту Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Чоповицької громади на 2023-2025 роки.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого          комітету  селищної ради

5. Про внесення змін  до складу комісії  з питань захисту прав  дитини виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради

6. Про затвердження висновку про визначення  місця проживання дитини.

7. Про схвалення проєкту Програми  утилізації  відпрацьованих  ламп розжарювання на території  Чоповицької територіальної громади на 2023 рік.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого          комітету селищної ради

8. Про видалення зелених насаджень.

9. Про надання статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування, ___ та  встановлення  опіки над нею.

10. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав _______ відносно неповнолітньої  доньки  ______

За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення виконавчого комітету. Всі рішення  згідно з нормами законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про доступ до публічної інформації»  оприлюднюються  на офіційному веб сайті  Чоповицької селищної ради.