Рішення -2019-

Дата: 28.02.2019 15:42

Рішення 2019 рік

від 28 лютого

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік.

Про звіт директора Йосипівського сільського будинку культури.

Звіт про роботу директора Чоповицького  ЗНВК «Гімназія – ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Перегуди В.П. за  2018 рік.

Про зняття з квартирного обліку Семенчука  Василя Миколайовича з сім’єю.

Про постановку на облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про зняття з  обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

від 15 березня

Про  виконання плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради  за І квартал 2019 року

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на  ІІ квартал 2019 року (план).

Про Місячник благоустрою на  території  Чоповицької селищної  ОТГ (план).

Про  статистичний облік громадян, які  постійно або тимчасово проживають на території  Чоповицької селищної ради.

Про комісію  з питань  визначення  стану  зелених насаджень  та їх  відновної вартості (склад комісії).

Про затвердження актів обстежень зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Про взяття на  квартирний облік Кириченка В.О. із сім’єю.

від 25 квітня

Про стан медичного  обслуговування населення на території   Чоповицької селищної ОТГ.

-  Про стан забезпечення дошкільної освіти  на території Чоповицької селищної  ОТГ .

Про постановку на облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про зняття з обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

від 30 травня

Про захист  майнових та житлових прав дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про затвердження  Положення про систему  енергетичного менеджменту Чоповицької селищної ОТГ (положення).

Про ситуацію в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Про розгляд заяви.

від 15 серпня

Про стан правопорядку на території Чоповицької  селищної ОТГ.

Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на ІІІ квартал 2019 року (план).

-  По підсумки роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за І півріччя 2019 року .

Про відзначення 28-ї  річниці незалежності України (план заходів).

Про хід виконання  рішення виконавчого комітету Чоповицької селищної ради від 30 травня 2019 р. № 21 «Про розгляд заяви Шевко Г.В.».

Про постановку  на облік сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Про  Комісію з питань  захисту прав дитини виконавчого комітету Чоповицької селищної ради (склад комісії, положення).

від 26 вересня

Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІV квартал 2019 року (план).

Про Комісію з питань  формування пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для  розвитку сімейних  та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей,  позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа (склад комісії, положення).

Про затвердження плану заходів до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана (план заходів).

Про висунення  кандидатури Котляр Олени Іванівни для представлення до присвоєння

почесного звання України «Мати-героїня».

Про присвоєння поштової адреси.

від 31 жовтня

Про стан позакласної роботи в закладах  загальної середньої освіти.

Про схвалення проекту Програми соціального захисту  окремих категорій населення  Чоповицької селищної ради на 2020-2022 роки (програма, додаток).

Про схвалення проекту Програми оздоровлення  та відпочинку дітей Чоповицької селищної ради  на 2020 рік (програма).

Про присвоєння поштової адреси.

від 12 грудня

- Про схвалення проекту  рішення селищної ради «Про селищний бюджет Чоповицької  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (06521000000)»  та Прогнозу селищного бюджету  Чоповицької  селищної  об’єднаної  територіальної громади на 2021 і 2022 роки.

Про звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету селищної ради за 2019 рік.

Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету  селищної ради  на І квартал 2020 року (план).

Про затвердження графіка особистого прийому громадян на 2020 рік.

Про безоплатні суспільно корисні роботи  у 2020 році (види, перелік об'єктів).

Про оплачувані суспільно корисні роботи  у 2020 році (види робіт, перелік об'ктів).

Про висунення кандидатури для представлення  до присвоєння  почесного звання  України «Мати-героїня».