Рішення -2018-

Дата: 25.01.2018 15:39

Рішення 2018 рік

від 25 січня

Про розгляд проектів перспективних планів роботи  клубних закладів на 2018 рік.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік.

Про   проект Положення про відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради  (нова редакція) (проект положення).

Про встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво теплової енергії для потреб установ  та організацій, що фінансуються з державного чи  місцевого бюджету, смт Чоповичі.

Про постановку  на  облік сімей, які перебувають  у складних  життєвих   обставинах.

Про соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про затвердження Переліку об’єктів комунального нерухомого майна, які можуть бути передані  в оренду (додаток).

Про статистичний облік громадян, які постійно або тимчасово проживають на території Чоповицької селищної ради.

від 27 березня

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІІ квартал 2018 року (план).

Про внесення змін до складу  громадської комісії у справах  дітей при виконавчому комітеті Чоповицької селищної ради.

Про надання дозволу на перепоховання.

- Про схвалення Порядку присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна у Чоповицькій  селищній об’єднаній територіальній громаді (порядок).

Про  схвалення Програми  впровадження відеоспостереження  на території  Чоповицької ОТГ на 2018 рік (програма).

Про постановку на облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про зняття з обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про соціальний супровід сімей,які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про закріплення  житла та майна за дитиною, позбавленою батьківського піклування.

від 27 квітня

Про стан виконання заходів Місячника з благоустрою на території Чоповицької ОТГ .

Про  організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку.

Про визначення переліку  об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт на 2018 рік (додаток 1, додаток 2).

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким  має малолітня дитина.

Про взяття на квартирний облік Семенчука В.М. з сім’єю.

Про постановку  на облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

від 21 червня

По підсумки роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за І півріччя 2018 року.

Про план роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІІІ квартал 2018 року (план).

Про відзначення у 2018 році 27-ї річниці незалежності України (план) .

Про завершення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про виконання батьківських обов’язків.

від 30 серпня

-  Про стан правопорядку на території Чоповицької  селищної ОТГ.

Про стан готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону.

Про  звіт  про роботу  завідувача Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чоповицької селищної ради Дученко  Л.В..

- Про звіти завідуючих бібліотек.

Про  присвоєння адреси земельним ділянкам.

Про постановку на облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

від 28 вересня

Про план роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІV квартал 2018 року (план).

Про доцільність  влаштування ___________ до КЗ « Житомирський   обласний спеціалізований  будинок дитини для дітей – сиріт та  дітей, які залишилися без піклування  батьків».

Про стан роботи щодо запобігання бездоглядності дітей.

Про звіт про  роботу директора Йосипівського НВК «ДНЗ – ЗНЗ І-ІІ ст.» Петровського А.П.

Про підготовку закладів  соціальної  сфери до роботи в осінньо-зимовий період  2018/ 2019 років.

від 25 жовтня

Про організацію харчування та пільгового проїзду   учнів і вихованців до ЗЗСО.

Про схвалення проекту селищної Програми оздоровлення та відпочинку дітей  на 2019 рік (програма).

Про  внесення змін до  Переліку комунального нерухомого майна, які можуть бути передані в оренду (додаток).

Про зняття з обліку сімей, які перебувають у складних  життєвих обставинах.

від 28 листопада

Про схвалення проекту Програми соціального захисту  окремих категорій населення  Чоповицької селищної ради на 2019 рік (програма, додаток до програми).

Про схвалення  проекту  селищної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2019-2022 роки (проект).

Про висунення  кандидатури Горошко Наталії Федорівни для представлення до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про схвалення проекту Програми зайнятості населення  на території Чоповицької  селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (програма).

Про встановлення  тарифу на теплову енергію, виробництво теплової  енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються  з державного чи місцевого бюджету, смт Чоповичі.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким має дитина.

Про  погодження  передачі в оренду нерухомого майна.

від 27 грудня

Про виконання  плану роботи виконавчого комітету селищної ради  за   2018 рік.

Про затвердження план роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на І квартал 2019 року(план).

Про затвердження графіка особистого прийому громадян на 2019 рік.

Про оплачувані суспільно корисні роботи у 2019 році (додаток 1, додаток 2).

Про безоплатні суспільно корисні роботи  у 2019 році (додаток 1, додаток 2).

Про затвердження Переліку об’єктів комунального нерухомого майна,  які можуть бути передані  в оренду (додаток).

Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії державної політики  з питань  здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року (додаток).

Про укладення договору оренди.