Завданнями «Гвардії наступу» будуть штурм, зачистка і визволення територій

Дата: 03.03.2023 14:24

Бійці бригад «Гвардія наступу» виконуватимуть різноманітні завдання, зокрема штурм, зачистка і звільнення територій.

Завданнями «Гвардії наступу» будуть штурм, зачистка і визволення територій

Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив пресофіцер бригади «Червона калина» (Нацгвардія) Микола Коваль, передає кореспондент Укрінформу.

«Коли говориться «штурмові бригади», то це (у них – ред.) будуть різноманітні завдання. Ці завдання будуть ... від вищого командування. Вони можуть бути як по штурму, по зачистці, так і по звільненню територій. Різноманітні будуть завдання, але ми працюємо спільно із ЗСУ і разом з ними ведемо бойові дії... на тих же рубежах», - сказав Коваль.

Як повідомлялося, 2 лютого у Міністерстві внутрішніх справ заявили про початок формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці. Основою цих підрозділів будуть чинні поліцейські, прикордонники та бійці Національної гвардії України.

Подати заявку на вступ можна через відповідний сайт, гарячу лінію або ЦНАП