Заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2023 09:42

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цей день відзначається щороку 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 р. «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Цьогорічна кампанія вшанування пройшла під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни». Подвиг Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патріотизму та надихає сучасних захисників України мужньо відстоювати незалежність нашої держави, її демократичний вибір, волю, цілісність.

У с. Йосипівка Чоповицької громади, біля пам’ятного знаку відбулися заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко звернувся до всіх присутніх зі словами скорботи та вдячності, згадав Героїв Майдану, які відстоювали наше майбуття, а також Героїв сьогодення, які стоять на варті нашого мирного життя.

Отець Степан Фатич провів панахиду за загиблими під час Революції Гідності. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та вшанували всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну й українців!

Вічна шана Героям Небесної Сотні!