Зустріч з консультантами Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Дата: 09.02.2023 15:06

09 лютого в Чоповицькому ліцеї відбулася зустріч освітян Чоповицької громади з фахівцями Центру професійного розвитку педагогічних працівників Малинської міської ради. Наближається час атестації – важливий етап в професійній діяльності вчителів. Директор ЦПРПП Лідія Коваленко розповіла про атестацію педагогічних працівників за новими вимогами, які вступають в дію з вересня 2023 року, а її колега, Людмила Власенко – консультант Центру, в свою чергу поділилася інформацією про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Всі присутні отримали багато нової та корисної інформації від фахівців, мали змогу поставити питання, які їх хвилюють, поділилися власним досвідом з питань підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників.

Освітяни Чоповицької громади вдячні спеціалістам ЦПРПП за змістовну зустріч та впевнені у подальшій співпраці.