День пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2023 09:14

День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня, наша держава відзначає День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ добре озброєних більшовицьких військ на столицю України. Відважні молоді воїни продемонстрували усьому світові як треба любити і боротися за свою Вітчизну, за самостійність і соборність України. Це була палка і щира українська молодь, яка самовіддано захищала свою  Батьківщину.

Шановна Чоповицька громадо!

Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани Героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.

У цей історичний день битви під Крутами щиро бажаю усім жителям громади міцності і сили духу на шляху до розквіту та розбудови нашої держави.

Слава Україні!

Героям Слава!