ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 26.01.2023 13:38

26 січня 2023 року відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради восьмого скликання. Затверджено такий порядок денний засідання:

1. Про роботу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей  виконавчого комітету селищної ради

2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2022 рік.

Дєньгаєва Ніна – секретар Чоповицької селищної ради

3. Про хід виконання Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту  внутрішньо  переміщених осіб на території Чоповицької територіальної громади на 2022-2023 роки.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради

4. Про схвалення проєкту Програми  розвитку  та функціонування  української мови в усіх сферах  суспільного життя  Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

Вербицька Інна – головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету селищної ради

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

6. Про транспортну доступність  при підборі підходящої роботи  для безробітних Чоповицької територіальної громади.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

7. Про втрату статусу дитини-сироти.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради

8. Про надання дозволу на вчинення правочину  щодо майнових прав  малолітньої дитини.

9. Про схвалення звіту про виконання бюджету Чоповицької селищної територіальної громади за 2022 рік.

Горуля Світлана – начальник фінансового відділу Чоповицької селищної ради

За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення виконавчого комітету. Всі рішення  згідно з нормами законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про доступ до публічної інформації»  оприлюднюються  на офіційному веб сайті  Чоповицької селищної ради.