Дата: 22.01.2023 07:04

Дорога Чоповицька громадо!

День Собо́рності України - свято України, яке відзначають щороку 22 січня.

В грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії,  лідерами Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки був підписаний своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22 січня 1919 року він був публічно оприлюднений в Києві на Софійській площі. Акт злуки тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив надію просто зникає.

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, відновиться та навіки залишиться непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної держави, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності та соборності України.

Щиро бажаю вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, добра, миру та глибокої віри у гідне майбутнє України!

Пишаймося, що ми Українці!

Щиросердечно

Чоповицький селищний голова                                   Михайло ФІЛОНЕНКО