Чоповицька громада
Житомирська область, Коростенський район

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля під час Розрубка лісових насаджень (лісопросік) для проведення геологорозвідувальних робіт з метою геологічного вивчення титанових руд Селищанської ділянки надр

Дата: 06.01.2023 10:25
Кількість переглядів: 476

Фото без опису
 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

Планована діяльність передбачає розрубку лісових насаджень (лісопросік) для проведення геологорозвідувальних робіт з метою геологічного вивчення титанових руд Селищанської ділянки надр (ділянка Селищанського розсипу титанових руд) Коростенського району Житомирської області (рубки головного користування) та наступне проведення геологорозвідувальних робіт шляхом буріння відповідних свердловин. Розрубка лісопросік/лісосік в лісових насадженнях проводитися для забезпечення переміщення в лісових насадженнях між геологорозвідувальними свердловинами пересувної бурової установки. Кількість лісопросік 66. Ширина лісопросіки 6 м. Загальна довжина лісопросік 68100 м. Загальна площа лісопросік 41,0 га. Для детального вивчення родовища передбачається буріння: 1623 розвідувальних, 30 контрольних, 20 гідрогеологічних свердловин. Глибина розвідувальних свердловин становить 24 м. Площа геологічних досліджень становить 18,57 км2.

Селищанська ділянка надр (ділянка Селищанського розсипу титанових руд) розташована в Коростенському районі Житомирської області - на північний схід від смт. Іршанськ. В адміністративному відношенні ділянка планованої діяльності знаходиться в Коростенському районі Житомирської області, територія Малинської Чоповицької та Іршанської ТГ (за межами населених пунктів), між населеними пунктами: село Шершні, село Сичівка, село Забране, смт Іршанськ.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг
виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 1. Суб’єкт господарювання

Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» Акціонерного Товариства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія», код ЄДРПОУ 39391950

12110, Житомирська обл., смт. Іршанськ, вул. Шевченка 1, конт. тел.:(04145)45381, моб.: (050)3530447.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це

відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце
провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, відділ оцінки впливу на довкілля.

Поштова адреса: вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, м. Київ, 03035. Електронна адреса: OVD@mepr.sov.ua. Тел./факс:(044)2063140, (044)2063150. Контактна особа: Грицак Олена Анатоліївна, заступник директора Департаменту - начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки.

 

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 
 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, відповідно до ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ,

що передбачає його видачу)

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться - дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій

(у тому числі в електронному вигляді)._________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться - не заплановано.

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, відділ оцінки впливу на довкілля.

Поштова адреса: вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, м. Київ, 03035. Електронна адреса: OVD@mepr.sov.ua. Тел./факс: (044)2063140, (044)2063150. Контактна особа: Грицак Олена Анатоліївна, заступник директора Департаменту - начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, відділ оцінки впливу на довкілля.

Поштова адреса: вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, м. Київ, 03035. Електронна адреса: OVD@mepr.gov.ua. Тел./факс:(044)2063140, (044)2063150. Контактна особа: Грицак Олена Анатоліївна, заступник директора Департаменту - начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки.

 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 442 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
 1. Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» Акціонерного Товариства «Об ’єднана гірничо-хімічна компанія»:

12110, Житомирська обл., смт. Іршанськ, вул. Шевченка 1.

Громадськість може ознайомитись зі звітом з 06 січня 2023 року.

Контактна особа - заступник головного інженера з ОНС та ГТС Швець Володимир Васильович, тел.: (04145)45416, моб.: (050)3530447.

 1. Іршанська селищна рада:

12110, Житомирська обл., смт. Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7.

Громадськість може ознайомитись зі звітом з 06 січня 2023 року.

Контактна особа - голова селищної ради Сахненко Сергій Петрович, тел.:(04145)44221.

 1. Малинська міська рада:

11601, Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 6а.

Громадськість може ознайомитись зі звітом з 06 січня 2023 року.

Контактна особа - міський голова Ситайло Олександр Григорович, моб.:(067)3604912.

 1. Чоповицька селищна рада:

11620, Житомирська обл., смт. Чоповичі, вул. Вайсера, буд.іа.

Громадськість може ознайомитись зі звітом з 06 січня 2023 року.

Контактна особа - голова селищної ради Філоненко Михайло Миколайович, тел.:(04133)73131.

 

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може
ознайомитися з документами, контактна особа)


Звіт з оцінки впливу на довкілля «Розрубка лісових насаджень (лісопросік) для проведення геологорозвідувальних робіт з метою геологічного вивчення титанових руд Селищанської ділянки надр Коростенського району Житомирської області» з додатками (для ознайомлення).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь