Підсумкова нарада

Дата: 02.01.2023 16:57

Грудень – це місяць, коли підводять підсумки за рік  та будують плани на майбутнє.

«Рік, що минає, вписав у історію держави трагічні, криваві сторінки. Це був рік воєнного стану з 24 лютого, тяжких втрат земляків, тривог і сподівань, віри  і підтримки ЗСУ. А ще 2022 став роком піднесення патріотичного духу, становлення вільної і незламної нації, великої битви за незалежність України», - так розпочав нараду, яка відбулася 29 грудня 2022р., Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко.

У заході взяли участь керівники виконавчих органів та посадові особи Чоповицької селищної ради, керівники комунальних закладів освіти, культури та медицини, старости старостинських округів Чоповицької громади.

На порядку денному стояли питання підсумків роботи за 2022 рік та планів на наступний період.

На завершення Михайло Філоненко привітав усіх присутніх з Новим роком і висловив одне бажання на  всіх – Перемога України!