З Новим 2023 роком!

Дата: 31.12.2022 09:37

Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, Ми вистояли! Не втратили віри та мужності. Натомість стали незламними та нездоланними. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня. Рік, що минає, навчив нас більше любити і ще глибше шанувати! Цей рік – великого подвигу та безмірної жертовності – спонукав нас переосмислити те, як живемо.

Дорога Чоповицька громадо!

На порозі 2023 рік. Рік надій, сподівань, великих планів і Перемоги! Щиро вітаю усіх з Новим роком! Бажаю міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє. Хай дні будуть мирні й світлі, хай ваші оселі завжди будуть теплі, вечері гарячі й смачні, а зустрічі – веселі й гамірні! Хай ваші бажання і всі сподівання хуткіше летять до вас! А затишок, спокій, добро та достаток зігрівають ваші серця! Хай вогник яскравий палає в душі, а рік Новий несе хороші плоди!

З Новим 2023 роком! Нехай цей рік принесе Перемогу, Мир й безліч приводів для радості!