#ЗдороваНація: у житомирському спорткомплексі «Динамо» вперше відбулися змагання відкритої першості з художньої гімнастики

Дата: 27.12.2022 11:15

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Так, у спорткомплексі «Динамо» у Житомирі вперше проведено змагання відкритої першості ДЮСШ «Динамівець» по художній гімнастиці «РІЗДВЯНИЙ КУБОК» CHRISTMAS CUP 2022.

У змаганнях взяли участь 45 гімнасток спортивної школи.

Визначилися з переможцями на кінець 2022 року у різних вікових категоріях, починаючи з 2016 року по 2009 рік народження. До нагородження переможців долучився начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець.

Гості заходу могли переглянути показові виступи, поринути разом із аніматорами у святкову атмосферу, долучитися до ігор та отримати подарунки.

Нагадаємо, що спортсмени області вибороли ряд нагород на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису