Важливий кожен

Дата: 27.12.2022 10:29

У Чоповицьку територіальну громаду завітали народний депутат України Арсеній Пушкаренко та депутат Житомирської обласної ради Поліна Алдошина. Метою їхнього візиту є підтримка літніх людей 70+ (одиноких та одиноко проживаючих) в рамках проєкту «Важливий кожен». Зустріч відбулася в теплій затишній атмосфері за чашкою чаю з солодощами. Літні люди отримали позитивні емоції від музичних номерів працівників культури громади, самодіяльних колективів та учнів місцевого ліцею.

На завершення зустрічі поважні гості вручили всім присутнім продуктові набори, наданні благодійним фондом BGV Генадія Буткевича та фондом «Чисті серцем» для підтримки літніх людей Житомирщини.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко висловив щирі слова вдячності  за надану допомогу у вигляді 290 продуктових наборів для літніх людей 70+, які проживають на території Чоповицької громади.

Ми невимовно вдячні за підтримку, турботу та допомогу.

Добрі справи не залишаються непоміченими. Вони як маяки світять тим, хто потребує підтримки!

Разом до Перемоги!