Засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

Дата: 23.12.2022 10:09

22 грудня 2022 року відбулося чергове  десяте  засідання виконавчого комітету  селищної ради. На порядку денному засідання були наступні питання:

1. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за 2022 рік.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету Чоповицької  селищної ради

2. Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на 2023 рік та Плану роботи виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2023 року.

3. Про безоплатні суспільно корисні роботи у 2023 році.

4. Про оплачувані суспільно корисні роботи  у 2023 році.

5. Про затвердження графіка особистого прийому громадян  у Чоповицькій селищній раді на 2023 рік.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Косинський Володимир – начальник  відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

7. Про хід виконання рішення  виконавчого комітету селищної ради від 17.11.2022  № 40 «Про стан надання адміністративних послуг жителям Чоповицької територіальної громади».

Крестельська Оксана – начальник відділу  з питань організації надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

8. Про внесення змін до складу  комісії  з житлових  питань при виконавчому  комітету Чоповицкої селищної ради.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету Чоповицької  селищної ради

9. Про затвердження нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чоповицької селищної ради  восьмого скликання.

Шевченко Валентина – керуючий справами виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

10. Про затвердження інформаційної і технологічної карток  адміністративних послуг.

11. Про схвалення проєкту Програми  соціально-економічного розвитку Чоповицької територіальної громади на 2023 рік.

Горуля Світлана – начальник  фінансового відділу   Чоповицької селищної ради

12. Про схвалення проєкту рішення  селищної ради «Про бюджет  Чоповицької селищної територіальної громади  на 2023 рік».

Горуля Світлана – начальник  фінансового відділу  Чоповицької селищної ради

13. Про відмову  у присвоєнні  адреси об’єкту нерухомого майна.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

Відповідно до  звіту про виконання плану роботи виконавчого комітету селищної ради  за 2022 рік протягом звітного  періоду відбулося 10 засідань, на яких розглянуто 63 питання, з них – 19 з делегованих  повноважень.

Перспективним планом роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на 2023 рік передбачено  12 засідань та розгляд 33 питань.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко  підвів підсумки роботи за важкий рік війни, подякував членам виконавчого комітету за роботу, привітав з наступаючими святами та побажав усім стійкості, витримки, непохитної віри в ЗСУ та перемогу України.

За результатами розгляду питань порядку денного  прийняті відповідні рішення виконавчого комітету. Всі рішення  згідно з нормами   законів України «Про місцеве самоврядування  в Україні» та «Про доступ до публічної інформації» оприлюднені на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради.