АЛЕЯ ГЕРОЇВ

Дата: 18.11.2022 11:18

День Гідності  та Свободи Український народ буде відзначати 21 листопада. У цьому році він особливий, тому що Україна бореться з російським агресором за свою свободу і за гідне життя в сім’ї європейських держав. Високу ціну платить  країна  за державний суверенітет і територіальну цілісність. Життям за життя.

Багато бійців з Чоповицької територіальної громади зараз на фронті. Вони – Герої, бо б’ються за рідну землю, за свою сім’ю, за майбутнє. На жаль, семеро наших земляків загинуло в боях за Київщину, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину.  Вони віддали життя за Батьківщину і  стали вічними воїнами на небесах. Наймолодшому з них було всього 24 роки, а найстаршому – 44.      На їх честь у селі Йосипівка висадили кущі калини та червоний дуб. Символічно, що у закладці Алеї Героїв взяв учать  Арсеній Залітайло – син Залітайло Анатолія, що героїчно загинув 17 березня 2022р.

Шануймо воїнів! Свято бережемо пам’ять про тих, хто пожертвував  своїм життям! Віримо в Перемогу!